5KPlayer Video Converter

Video Dönüştürme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 5KPlayer
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde veri kaybı olmadan tüm medya dosyalarınızı dönüştürmenize imkan tanıyan kolay kullanıma sahip bir video dönüştürme yazılımıdır.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde veri kaybı olmadan tüm medya dosyalarınızı dönüştürmenize imkan tanıyan kolay kullanıma sahip bir video dönüştürme yazılımıdır.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile gelen yazılımda bu arayüz üzerinde tüm fonksiyonlara kolayca ulaşabilir ve tüm işlemlerinizi saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Videolarınızı kolay ve hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlayan yazılım ile popüler videp paylaşım sitesi YouTube üzerinden favori videolarınızı yüksek kalitede indirebilir, Ekran görüntüsü alabilir, kayıt ve düzenleme işlemlerinizi yapabilir, fotoğraflarınızdan slayt gösterilerinden ekran yakalayabilir ve medya dosyalarınızı iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Android, Samsung, PSP gibi mobil cihazlarınızda oynatabilmek için yüksek kalitede dönüştürebilirsiniz.

Kapsamlı vie video dönüştürme yazılımı arıyorsanız 5KPlayer Video Converter yazılımını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
5KPlayer Video Converter indir
DİĞER SÜRÜMLER